Принц Вільям підтримав старшого сина Джорджа на шкільному футбольному матчі

Дата публікації
Перегляди
2176
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Принц Вільям підтримав старшого сина Джорджа на шкільному футбольному матчі

Принц Вільям та принц Джордж / Фото: Getty Images

Принц Вільям та його дружина герцогиня Кейт прищеплюють своїм дітям любов до спорту з ранніх років.

Їхній старший син і спадкоємець – 8-річний принц Джордж (третій в черзі на британський престол) нещодавно був зазнімкований під час футбольного матчу, в якому брав активну участь. Його батько, принц Вільям, приїхав, щоби підтримати сина.

Принц Джордж грав у футбол за свою шкільну команду школи Thomas's Battersea, де навчається сам і де навчається його молодша сестра, принцеса Шарлотта. Знімки Джорджа на футбольному полі були опубліковані шанувальниками у твітері.

Герцог Кембриджський також був зображений з футбольною командою після матчу. Сам Вільям є пристрасним футбольним фанатом команди "Астон Вілла", а його дружина Кетрін та діти поділяють із ним інтерес до футболу. Вільям також президент Футбольної асоціації.

У червні 2021 року принц Вільям разом із дружиною та сином були присутні на матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу-2020 між Англією та Німеччиною. Тоді юний Джордж був на трибунах серйозний і не емоційний, та мав вигляд справжнього майбутнього короля. Шанувальники Кембриджів тоді закликали королівське подружжя частіше виходити з дітьми на такі заходи.

Герцогиня Кейт, принц Вільям та принц Джордж на футболі / Фото: Getty Images

Читайте також:

Наступна публікація