Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Принцеса на карантині: дочка королеви Єлизавети II випустила заяву

69-річна донька королеви Єлизавети II – принцеса Анна – теж перебуває на карантині.

У зв'язку з епідемією коронавірусу багато заходів британської принцеси також скасовано або перенесено на більш пізній час. Вчора принцеса Анна направила листа на адресу різних благодійних організацій у зв'язку зі скасуванням запланованих заходів.

На офіційній сторінці королівської сім'ї було опубліковано лист, в якому принцеса Анна звернулася до людей. У ньому повідомляється:

Принцесса Анна_2
Getty Images
Принцеса Анна

"Оскільки мені довелося відкласти свої весняні та літні заходи, мені хотілося б повідомити, що я усвідомлюю складнощі, з якими ви зустрінетесь протягом наступних декількох тижнів і місяців. Багато хто з вас знайде можливість адаптуватися до роботи в новому форматі", - сказала принцеса Анна.

У листі також повідомляється, що цього літа Її Королівська Високість планувала ще один форум для благодійних організацій, щоб підкреслити цінність розуміння сильних сторін і досягнень, а також користь спільної роботи. Принцеса Анна зазначила, що з нетерпінням чекає на можливість надолужити згаяне і подякувала всім.

"Спасибі за все, що ви робите, де б ви не були", - підкреслила принцеса.

Принцесса Анна_2
Getty Images
Принцеса Анна

Нагадаємо, днями також випустив заяву Кларенс-хаус. У ній йшлося про зниження можливості відповідати на листи і листівки шанувальників королівської сім'ї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції