Принцеса Євгенія пояснила значення імені свого сина Августа

Дата публікації
Перегляди
2233
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Принцеса Євгенія пояснила значення імені свого сина Августа

Принцеса Євгенія / Фото: Getty Images

Сьогодні принцеса Євгенія та її чоловік Джек показали нові фото свого сина і розсекретили його ім'я.

Хлопчик з'явився на світ 9 лютого 2021 року в госпіталі Портленд. Жодних домашніх пологів, принцеса Йоркська вибрала надійний спосіб зустрічі з дитиною і зупинила свій вибір на госпіталі, де колись і сама з'явилася на світ.

У своєму блогу в Instagram Євгенія і Джек сьогодні розповіли, що хлопчика назвали Августом Філіпом Гоуком Бруксбенком. Ім'я для дитини в королівській родині завжди вибирається з особливим сенсом. Розбираємося, що означає ім'я сина принцеси Йоркської.

Принцеса Євгенія і Джек Бруксбенк з сином Августом / Фото: Getty Images

Молоді батьки вибрали ім'я Август першим, на латині воно означає "великий". У сімейному дереві є людина з таким ім'ям. Це принц Альберт Саксен-Кобургский і Готський (Френсіс Альберт Август Чарльз Еммануель) — так звали коханого чоловіка королеви Вікторії. Альберт помер у молодому віці — 42 роки. Вікторія була спустошена смертю коханого чоловіка, впала в глибоу жалобу і вбралася в чорне до кінця свого життя. Королева прожила без нього ще 39 років.

Друге ім'я — Філіп — данина поваги дідусеві Євгенії, герцогу Единбурзькому, якому в червні 2021 року виповнюється 100 років. Філіп — англійська версія ім'я Філліппос від грецького слова philos, що означає "друг". Принц Філіп народився в грецькій і данській королівській родині, але його родина була вигнана з Греції, коли він був немовлям.

Третє ім'я Гоук дали на честь преподобного Едварда Гоука Бруксбенка, одного з предків Джека, чоловіка принцеси Євгенії.

Принцеса Євгенія і Джек Бруксбенк з сином Августом / Фото: Getty Images

В Instagram Stories принцеса докладніше розповіла про ім'я сина: "В день народження його діда, думаючи про мого дідуся, ми представляємо нашого маленького хлопчика", — написала вона. "Він названий на честь свого прадіда і обох прадідів". Малюк Август Філіп Гоук наразі посідоє 11-те місце в черзі на трон після своєї матері Євгенії, але опуститься на 12-те, коли герцогиня Сассекська Меган народить цього року другу дитину.

Принцеса Євгенія в день виписки з госпіталю / Фото: Getty Images

Читайте також: Від Меган і Гаррі до подружжя Клуні: хто може стати хрещеними первістка принцеси Євгенії

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Британські монархи
Дата публікації
Перегляди
2233
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація