Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Про труднощі материнства і вагітності: герцогиня Кембриджська дала відверте інтерв'ю

Герцогиня Кембриджська дала невелике радіоінтерв'ю на тему "Щаслива мама – щаслива дитина". Розмовляли переважно про дітей, виховання і дитинство самої Кетрін.

Розмова вийшла досить відвертою. Кетрін розповіла про труднощі, з якими зіткнулася під час всіх трьох вагітностей, а також про те, що, як і кожна мама, часто відчуває відповідальність і страх за своїх дітей і навіть тривогу.

Герцогиня Кембриджская_2
Associated Press
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям з сином Джорджем

"Я, безумовно, борюся з почуттям материнської провини. Я думаю, що ті мами, які кажуть, що не відчувають нічого подібного, просто лукавлять. Звичайно, я не розриваюся між роботою і сім'єю, але активно беру участь у вихованні дітей. Неважливо, що ви робите: ви намагаєтеся з усіх сил, щоб дати найкраще своїм дітям", - сказала герцогиня в бесіді.

Кетрін зазначила, що зараз би робила все зовсім інакше під час всіх своїх вагітностей, вона зрозуміла, що емоційний добробут матері безпосередньо позначається на дитині. На запитання журналістки про те, що для герцогині значить "бути мамою?" Кейт відповіла: "Компроміс". Її компроміс полягає в тому, що вона багато часу присвячує своїм трьом дітям і набагато менше спить, ніж раніше, але це і є її реальність. "Я знайшла своє задоволення в житті", - каже Кетрін.

Герцогиня Кембриджская_1
Associated Press
Герцогиня Кембриджська

Звичайно, розмовляючи про виховання дітей, герцогиня Кембриджська зазначила, що дуже велику роль для неї відіграє приклад батьків у вихованні її самої, і її брата і сестри. З дитинства у неї був чудовий приклад того, як потрібно робити, її батьки багато часу проводили з дітьми, їздили з ними на різні заходи, спортивні змагання та прогулянки.

"У мене було дуже щасливе дитинство. Дуже веселе, і мені страшенно пощастило, що я виросла в дружній родині. У мене були дуже дбайливі батьки, і зараз, будучи мамою, я дійсно ціную, скільком вони заради нас пожертвували. Вони приїжджали на всі спортивні змагання за нашою участю. Ми разом їздили відпочивати. Пригадуються найпростіші речі. Зараз я розумію це на прикладі виховання власних дітей. Життя зараз таке насичене, що іноді задоволення доставляють такі незначні речі, як дивитися на вогонь у дощовий день. Я пам'ятаю зі свого дитинства, такі прості моменти, як спільні прогулянки, і намагаюся робити це зі своїми дітьми. Вони стирають всі труднощі і проблеми. Думаю, ці спогади дуже багато значать для дітей і світу, в якому в їхньому віці стільки пригод", - говорить Кетрін.

Герцогиня Кембриджская_1
Instagram/Кенсінгтонського палацу
Принцеса Шарлотта

"Ось що ви запам'ятали зі свого дитинства, як ви сиділи за уроками або, чи як готували з батьками сосиски на вогні? Я б хотіла, щоб мої діти запам'ятали нас родиною, яка разом йде на пляж. Не хочеться, щоб в їхній пам'яті залишилися моменти, пов'язані зі стресовими ситуаціями", - говорить герцогиня. А це ж і є найголовнішою працею в материнстві. 

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська відвідала Північну Ірландію (13 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції