Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Продовження історії: Кухар і Стоянов станцюють захопливий балет "Діти ночі. Андрогін"

Після аншлагу світової прем'єри одноактного балету "Діти ночі" у березні, зіркова пара Катерина Кухар і Олександр Стоянов знову вийдуть на сцену і станцюють продовження історії.

На сцені Національної опери України 19-20 жовтня відбудеться прем'єра сиквела "Діти ночі. Андрогін" у виконанні зіркового дуету Олександра Стоянова і Катерини Кухар, а також хореографа і артиста Staatsbalett Berlin Олександра Абдукаримова.

Балет "Дети ночи"_4
Балет "Діти ночі"/Фото Ксенії Орлової

Успішна прем'єра одноактного балету "Діти ночі", яка відбулася в березні 2018 року, отримала своє довгоочікуване продовження. Хореограф Олександр Абдукаримов продовжив історію про Андрогінів – міфічних істот, які колись володіли двома парами рук і ніг, двома обличчями на одній голові і які загордилися своєю могутністю, за що були покарані і розділені на дві частини – чоловічу і жіночу.

Дети ночи_1
Діти ночі. Андрогін

У день прем'єри глядачі побачать два акти балету "Діти ночі. Андрогін".

У першій частині, яка вже знайома глядачам, Діти ночі – людські страхи, сумніви, спокуси не змогли здолати Андрогіна і розлучити його чоловічу і жіночу частини. Андрогін в особі пари Олександра Стоянова і Катерини Кухар змогли знайти свої половинки і подолали всі перешкоди, випробування, які готували їм Діти ночі. Половинки знову знайшли один одного, чисте кохання і Я назавжди.

Дети ночи_2
Діти ночі. Андрогін

За задумом хореографа у другій частині балету "Діти ночі. Андрогін" Андрогін зустрічається з Провидцем – надістотою, яка володіє неймовірною енергією, що перебуває поза простором і часом. Він одночасно Бог і Демон, він той, хто керує Дітьми ночі і боїться втратити свою владу. Провидець побоюється, що Андрогін своїм прикладом зможе зародити в душах людей зерно надії, і вони зможуть знайти найсильніше і одночасно найкрихкіше відчуття та стануть щасливими. Чи зможе Провидець здолати Андрогіна?

Партію Провидця виконає сам хореограф Олександр Абдукаримов – артист Staatsbalett Berlin.

Балет "Дети ночи"_6
Балет "Діти ночі"/Фото Ксенії Орлової

Постановка "Діти ночі. Андрогін", спираючись на класичну академічну традицію, використовує новітні світлові і графічні рішення, що створює справжню містичну атмосферу.

Перед виставою атмосферу магічної театрального дії створить спеціальний гість – віртуоз оркестру KIEV TANGO PROJECT, колектив виступить з композицією Астора П'яццолли "Андрогін".

Залиште свій коментар

Вибір редакції