Прощальне послання від першої леді: Меланія Трамп у сірому пальті звернулася до американців

Прощальне послання від першої леді: Меланія Трамп у сірому пальті звернулася до американців

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Прощальне послання від першої леді: Меланія Трамп у сірому пальті звернулася до американців

Меланія Трамп/Скрін з відео

Дружина Дональда Трампа виступила з прощальною промовою.

Сьогодні останній день, коли Меланія Трамп офіційно вважається першою леді. Вже завтра, 20 січня, відбудеться інавгурація обраного президента США Джо Байдена, і титул першої леді перейде до його дружини — Джилл Байден.

Меланія записала прощальне відеозвернення до американців і опублікувала його на своїй сторінці в Instagram. На ньому вона постала у стильному двобортному сірому пальті, з акуратним укладанням і традиційним макіяжем смокі-айз.

Меланія Трамп/Скрін з відео

У своїй останній промові Меланія говорила про важливі теми сьогодення. Вона закликала американців відмовитися від насильства.

"Завжди пам'ятайте, що насильство ніколи не є відповіддю і ніколи не буде виправдане. Борг перед народом лежить на всіх, хто не забуває про нашу цілісність і цінність, використовує кожну можливість проявити повагу до іншої людини і привнести хороші звичаї у наше повсякденне життя", — сказала пані Трамп.

Ще вона подякувала всім, хто бореться з пандемією коронавірусу — медикам та громадян, які зробили свій внесок в боротьбу з COVID-19.

Також перша леді попросила всіх розважливо ставитися до рішення щодо вакцинації від коронавірусу.

"Кожне життя безцінне, і зараз, коли в обіг надходять мільйони вакцин, я прошу всіх американців проявити обережність і здоровий глузд, щоб захистити вразливих", — зазначила Трамп.

І на завершенні свого виступу вона сказала: "У той момент, коли ми з Дональдом завершуємо своє перебування у Білому домі, я думаю про всіх людей, яких збережу у своєму серці".

Стало відомо, що Дональд і Меланія Трамп збираються порушити 70-річну традицію, згідно з якою колишній президент повинен передати Білий дім новому президентові, пише CNN. Замість Дональда Трампа завтра, 20 січня, зустрічати біля Білого дому обраного президента США Джо Байдена буде співробітник адміністрації Тімоті Гарлет, який працює з Трампом з 2017 року.

Крім того, Меланія відмовилася від церемонії передачі житлових приміщень Білого дому новій господині — Джилл Байден. Так, згідно з багаторічною традицією (з 1953 року), господиня Білого дому, яка йде, запрошує на чаювання майбутню господиню. Вони гуляють садом, оглядають житлове крило, а потім п'ють чай. Саме так все і було у 2017 році, коли Мішель Обама запросила на цю церемонію Меланію і все їй показала.

Читайте також: Чи буде розлучення: яке майбутнє чекає на шлюб Меланії і Дональда Трампів

Наступна публікація