Робимо ставки: хто народиться у герцогині Сассекської Меган

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Сассекська Меган і її чоловік принц Гаррі, як ми вже зрозуміли, люблять сюрпризи. Йдеться про дитину пари, стать якої за їхніми власними словами, загадка навіть для них самих.

Втім, віриться в те, що Меган і Гаррі дійсно не знають стать майбутньої дитини не дуже охоче. Інша справа, що в королівській родині є традиція, не оголошувати стать малюка до його народження, так всі три рази робили герцогиня Кембриджська і принц Вільям.

Герцогиня Сассекская Меган_2
Associated Press
Герцогиня Сассекська Меган

Однак шанувальники чекати не хочуть, в соцмережах давно обговорюють цю тему і багато хто впевнений, що герцогиня Меган народить дівчинку. На такі думки нас наштовхнула вечірка baby shower, яку герцогиня організувала зовсім недавно для своїх друзів в Нью-Йорку. Дивлячись на знімки частувань, якими деякі гості ділилися в соцмережах (а частування були виконані в пудрово-рожевих відтінках) багато хто дійшов висновку, що Меган чекає на дівчинку. Трохи збили з пантелику подарунки, деякі з них були упаковані у сині коробки.

Герцогиня Сассекская Меган
Getty Images
Герцогиня Сассекська Меган в Нью-Йорку

Ймовірно, до народження спадкоємця на світ ми теж не дізнаємося його стать. А поки ми пропонуємо вам вгадати, хто ж це буде та, нагадаємо, герцогиня Сассекська завершила свої офіційні справи і планує організувати ще одну вечірку вже в Лондоні. Також слід зазначити, що дитина герцога і герцогині Сассекських займе сьоме місце в черзі на британський престол після принца Чарльза, принца Вільяма і трьох його дітей – принца Джорджа, принцеси Шарлотти, принца Луї і самого принца Гаррі.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри_1
Associated Press
Герцогиня Сассекська і принц Гаррі
Хто народиться у герцогині Меган?

Фотогалерея Образи вагітної герцогині Сассекської Меган (36 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції