Розкішна в бірюзовому: герцогиня Кембриджська з чоловіком приїхала до мечеті Бадшахи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Після візиту до Дитячого села SOS в Лахорі, Кембриджі вирушили до мечеті Бадшахи.

Вона розташована в самому серці Лахора. Там герцогиня Кетрін і принц Вільям зустрінуться з духовними лідерами і поговорять з ними про те, як вони просувають ідеї міжрелігійної гармонії у своїх громадах.

Герцогиня Кембриджская_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська

Герцогиня у цьому виході демонструє чергове вбрання в національному стилі, в красивому бірюзовому кольорі із золотою вишивкою. Цей шальвар-камиз від бренду Maheen Khan. Так як приїхали Кембриджі до мечеті, голову герцогині прикриває хустка.

Макіяж на обличчі Кетрін той самий, волосся зібране. Принц Вільям теж змінив вбрання, одягнувши світлий костюм, блакитну сорочку і темну краватку.

Герцогиня Кембриджская_3
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям

Раніше, герцог і герцогиня відвідували Національну Академію Крикету. Там вони приєднаються в грі до хлопців, а фотографи зробили кілька знімків під час гри.

Герцогиня Кембриджская_1
Getty Images
Герцогиня Кембриджська
Герцогиня Кембриджская и принц Уильям
Getty Images
Герцогиня Кембриджская и принц Уильям

Нагадаємо, 14 жовтня стартував королівський тур герцогині Кембриджської і принца Вільяма до Пакистану. Тур був організований на прохання МЗС Великої Британії і став першим після того, як до Пакистану 2006 року приїздили принц Чарльз і його дружина герцогиня Корнуольська Камілла.

Своїх трьох дітей – Джорджа, Шарлотту і Луї - Кембриджі в тур брати не стали. Британські ЗМІ пишуть, що з логістики та безпеки цей тур став найскладнішим.

Нещодавно, нагадаємо, з туру Південною Африкою повернулися герцог і герцогиня Сассекські. Вони вперше побували в турі разом з маленьким сином Арчі.

Фотогалерея Королівський тур Кембриджів до Пакистану (28 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції