Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сассекси на карантині у Ванкувері: як Меган і Гаррі рятуються від коронавірусу

Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі зараз перебувають в Канаді.

Королівська пара так само, як і інші люди на планеті, переживає через пандемію коронавірусу. У найближчі тижні Гаррі і Меган не зможуть повернутися до Великої Британії через закриття кордонів в Канаді, де вони зараз перебувають, а також відомо, що пасхальна служба, яка повинна відбутися в каплиці Святого Георгія 9 квітня скасована.

Меган и Гарри в Альберт-Холле_7
Associated Press
Меган і Гаррі в Альберт-Холі

Гаррі і Меган перебувають у своєму будинку в Ванкувері і стежать за тим, щоб всі члени команди, які працюють у будинку (а це люди, які купують продукти і виконують різні доручення) постійно носили латексні рукавички та дотримувалися гігієнічних процедур, пише Daily Mail

Але, особливо принц Гаррі переживає за здоров'я своєї 93-річної бабусі королеви Єлизавети II, яка, як відомо, цього тижня проведе дві останні аудієнції і переїде до Віндзорського замку. Не менше переживань у пари і за батька Гаррі – 71-річного принца Чарльза і - його дружини 72-річної герцогині Корнуольської Камілли.

Роботу герцогиня Меган і принц Гаррі не скасовували, вони зараз зайняті своєю некомерційною організацією з охорони психічного здоров'я. А психічне здоров'я підтримувати під час карантину особливо необхідно.

Герцогиня Сассекская_1
Associated Press
Герцогиня Сассекська і принц Гаррі

Фотогалерея Герцог та герцогиня Сассекські на музичному фестивалі (9 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції