Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сассекси нагадали про найважливіше: Меган і Гаррі зробили важливу публікацію в Мережі

Герцог і герцогиня Сассекські, як і обіцяли, публікують для своїх підписників в Instagram важливу інформацію.

Вчора на сторінці був опублікований пост з важливими порадами від Всесвітньої організації охорони здоров'я. У підписі було сказано:

"Реакція людей у всіх сферах життя на захист і турботу про свої громади по всьому світу надихає. Зокрема, сміливі і віддані працівники охорони здоров'я на передовій ризикують власним добробутом, щоб доглядати за хворими і боротися з COVID-19. Де б ви не були, всі ми безмежно вдячні вам", - свідчить повідомлення.

 

У пості герцогиня Меган і принц Гаррі зазначили, що зараз найважливіше за все підтримати працівників охорони здоров'я і не поширювати вірус далі. Всесвітня організація охорони здоров'я поділилася деякими рекомендаціями, які можуть допомогти вам, а саме: регулярно мити руки, обробляти їх спиртовмісними засобами (концентрація спирту вище 60%), не чіпати руками обличчя (особливо ніс, очі і рот), під час кашлю не прикривати рот рукою, а прикривати серветкою або згином ліктя, якщо використовуєте серветку, одразу ж викинути її в сміття.

Також вкрай важливо дотримуватися дистанції мінімум один, а краще два метри, коли перебуваєте в громадських місцях, наприклад, в супермаркеті, аптеці, магазині. Ну і найголовніше, у разі підвищення температури, появі кашлю та утруднення дихання, якомога швидше звернутися за медичною допомогою.

Герцогиня Меган и принц Гарри
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Сассекси також пообіцяли, що і надалі будуть ділитися важливою і перевіреною інформацією щодо вірусу COVID-19.

Залиште свій коментар

Вибір редакції