Сассекська проти Кембриджської: битва образів двох британських герцогинь

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вчора герцогиня Кембриджська і герцогиня Сассекська порадували своїх шанувальників новими світськими виходами.

Кетрін відвідала Королівський театр, де дізналася про те, як створюються концертні костюми для артистів. Сама Кейт була одягнена в яскравий костюм від Oscar de la Renta, який складався з жакета та об'ємної спідниці, його ми вже бачили на ній в 2017 році. До нього вона підібрала лаковані туфлі чорного кольору від Rupert Sanderson і щільні чорні колготи. В руках у Кейт була сумка від Aspinal of London.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин
Associated Press
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Після цього візиту Кенсінгтонський палац заявив, що в майбутні місяці герцогиня має намір поглибити свої знання про виробництво та використання тканин. Вона буде проводити зустрічі з експертами і розвиватися в цьому напрямі, тому що він їй цікавий.

 

Герцогиня Сассекська Меган відвідала благодійну організацію Mayhew (вона займається допомогою тваринам), її герцогиня нещодавно взяла під заступництво. На Меган було біле плаття до колін з лінійки для вагітних H&M вартістю 35 доларів, яке підкреслило її величезний живіт, і молочне пальто Emporio Armani за 2500 доларів, а також туфлі від англійського модельєра Paul Andrew.

До речі, яскравий образ на герцогині Меган ми бачили кілька днів тому, коли вона з принцом Гаррі приїжджала в Біркенгед.

Герцогиня Меган и герцогиня Кэтрин
Герцогиня Меган і герцогиня Кетрін
А чий образ більше сподобався вам?

Залиште свій коментар

Вибір редакції