Щасливі біля моря: іспанська королівська родина знялася в новому фотосеті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відпочинок королеви Летиції і короля Філіпа VI в Пальма-де-Майорці триває.

Сьогодні іспанська королівська родина разом з доньками – інфантами Леонор і Софією вирушили до музею Сон-Марройг, а дорогою туди їм влаштували невелику, але дуже красиву фотосесію.

Королева Летиция_1
Getty Images
Королева Летиція і король Філіпп VI з доньками Леонор і Софією

Королева Летиція обрала для цього виходу білосніжну сукню довжини міді на ґудзиках посередині і з тонким поясом на талії. До вбрання Її Величність підібрала нюдові босоніжки на платформі і сумку-шопер в синю смужку. Волосся королева зібрала в хвіст, а з прикрас обрала невеличкі золоті сережки і улюблену каблучку на пальці.

Королева Летиция_2
Getty Images
Королева Летиція з доньками Леонор і Софією

Король Філіпп VI був одягнений у білі штани і синю сорочку в дрібний білий горох, а також взутий в зручні кросівки. Дочки королівської пари були в сукнях, молодша принцеса Софія вирішила одягти білу, а старша – Леонор – блакитну. Обидві дівчини розбавили образи босоніжками нюдового кольору на пласкій підошві.

Королева Летиция_3
Getty Images
Королева Летиція і король Філіпп VI з доньками Леонор і Софією

Знімки вийшли барвистими. Нагадаємо, це не перша фотосесія іспанської королівської родини, зроблена під час відпочинку в Пальма-де-Майорці. Минулий фотосет сімейства знімали в Марівентському палаці.

Фотогалерея Іспанська королівська сім'я в Пальма-де-Майорці (14 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції