Щовиходу - блискучий образ: герцогиня Кембриджська приїхала на черговий захід

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Кембриджська та принц Вільям прибули на захід для волонтерів чат-сервісу Shout в Troubadour White City Theatre в Лондоні.

Сьогодні герцогиня Кембриджська продемонструвала на публіці новий лук, приїхавши на захід в прямих штанах кольору марсала зі стрілками, які поєднала з білим топом і картатим коротким жакетом від бренду Smythe. Образ герцогині завершували чорні туфлі на високих стійких підборах.

Герцогиня Кембриджская_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська

Волосся герцогині Кейт було укладене в бездоганну об'ємну зачіску, хоча ми пам'ятаємо, що навіть з її укладками іноді трапляються конфузи. На обличчі легкий денний макіяж, лише трохи підкреслені повіки і губи, а на вилиці нанесені ледь помітні рум'яна.

 

Герцогиня і принц в гарному настрої. Робочих заходів в їхньому календарі до старту різдвяних канікул залишилося не так багато.

Герцогиня Кембриджская_4
Getty Images
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям

Нагадаємо, на вихідних герцогиня Кембриджська разом з чоловіком брала участь у заходах, присвячених Дню пам'яті полеглих.

Герцогиня Кембриджская_1
Getty Images
Герцогиня Кембриджська

Вони відвідали церемонію покладання вінків біля кенотафу, а також концерт в Альберт-холі. На цей самий захід приїхали герцог і герцогиня Сассекські.

Фотогалерея Члени британської королівської родини на пам'ятних заходах у Лондоні (16 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції