Що їсть королева Єлизавета II: шефкухар розповів про улюблену страву монархині

Що їсть королева Єлизавета II: шефкухар розповів про улюблену страву монархині

Королева Єлизавета II / Getty Images

Якщо ви думаєте, що королева Великої Британії Єлизавета II харчується тільки свіжими овочами і не має шкідливих звичок, ви помиляєтеся.

Як виявилося, 95-річна монархиня обожнює смачно поїсти, але очевидно, все ж таки стежить за тим, що кладуть до її тарілки.

Колишній королівський шефкухар Даррен МакГрейд нещодавно розповів, що королева дуже любить бургери, але вважає за краще їсти їх без булочок і зі своїм особливим соусом з журавлини.

Королева Єлизавета II / Associated Press

Руками Її Величність не їсть, вона робить це завжди тільки за допомогою столових приладів. Спеціально для Єлизавети II Foodhub створив маамбургер і доставив його до Букінгемського палацу, пише People. "Маамбургер", складається з двох яловичих котлет, журавлинного соусу і салату. Швидше за все, з метою безпеки монархиня цю страву скуштувала, але ідея цікава.

Королівський шеф-кухар також розповів, що улюбленою стравою покійного чоловіка Єлизавети II — принца Філіпа — була кулебяка з лососем. Цей солоний пиріг увійшов в історію як одна з традиційних страв російської кухні.

Принцеса Єлизавета і принц Філіп, 1947 рік / Associated Press

Читайте також: Одне хобі на двох: що спільного у королеви Єлизавети II і герцогині Кембриджської

Наступна публікація