Шах і мат від королеви: Єлизавета II оголосила ще одне рішення про подальшу долю Сассексів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Британська королева Єлизавета II ухвалила ще одне рішення щодо подальшої долі герцога і герцогині Сассекських і їхнього життя в королівській родині.

У британських ЗМІ з'явилася інформація, що Єлизавета II позбавила герцога і герцогиню не тільки титулів Їхньої Королівської Високості, але і ролі послів молоді країн Співдружності.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри_4
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

У число країн Співдружності входить 53 держави. Єлизавета II призначила принца Гаррі послом молоді Співдружності за кілька місяців до його весілля з Меган Маркл. Після весілля герцогиня приєдналася до чоловіка і стала виконувати разом з ними ці обов'язки. Більш того, для Сассексів і, зокрема, для герцогині Меган це було важливо. Навіть на весільній сукній герцогині було вишито 53 квітки, які символізували країни Співдружності.

Однак тепер, після того, як Меган і Гаррі склали з себе королівські повноваження і більше не будуть виконувати ролі королівських осіб, Єлизавета II зняла з них і обов'язки послів.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри_2
Associated Press
Герцогиня Сассекська і принц Гаррі з королевою Єлизаветою II

Поки що Сассекси ніяк не прокоментували нововведення, але, враховуючи той факт, що принц Гаррі раніше публічно пояснював, чому вони з Меган ухвалили рішення переїхати до Канади і віддалитися від життя в королівській родині, цілком можемо очікувати, що і коментар щодо цього від нього буде.

Фотогалерея Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі на заході на честь Дня Співдружності (8 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції