Шокувальне зізнання: герцогиня Сассекська Меган хотіла вчинити самогубство

Дата публікації
Перегляди
26к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шокувальне зізнання: герцогиня Сассекська Меган хотіла вчинити самогубство

Меган і Гаррі / Фото: Getty Images

Герцогиня Меган зізналася в інтерв'ю Опрі Вінфрі, що під час життя у королівській родині вона хотіла накласти на себе руки.

Вчора, 7 березня, на каналі CBS Television Network вийшло перше інтерв'ю герцогині Меган і принца Гаррі з телеведучою Опрою Вінфрі під назвою "Опра з Гаррі і Меган". У ньому подружжя Сассекських розповіла про їхнє життя у королівській родині і причини переїзду до Америки.

Меган і Гаррі / Фото: Getty Images

Герцогиня Меган зробила в інтерв'ю шокуюче зізнання — під час життя у королівській сім'ї її відвідували думки про самогубство. За словами Сассекської, там вона почувалася самотньою і постійно відчувала тиск та цькування.

"Я просто не хотіла більше жити. Це була дуже ясна, справжня і дуже страшна думка. Мене не можна було залишати на самоті", — зізналася Меган.

Вона не могла сказати про це чоловікові, принцу Гаррі, але чітко розуміла, що "якщо не зізнається, то зробить це".

Меган і Гаррі / Фото: Getty Images

Герцогиня Сассекська сказала, що зверталася за допомогою до кількох високопоставлених співробітників королівського двору, але їй відмовили. Відмова вони аргументували тим, що це може спричинити негативну реакцію. Після цього Меган попросила допомоги у однієї з найкращих подруг принцеси Діани, але думки про суїцид не припинили її відвідувати.

Сассекська також зізналася, що після весілля у неї відібрали паспорт, водійське посвідчення та банківські картки, і після цього вона почувалася немов у полоні. Меган додала, що члени королівський родини відрізняються від "людей, які керують цим інститутом".

В інтерв'ю герцогиня зазначила, що з королевою Єлизаветою II у неї були хороші взаємини і Її Величність завжди до неї ставилася тепло.

Меган і Гаррі / Фото: Getty Images

Нагадаємо, нині дідусь принца Гаррі — 99-річний принц Філіп вже майже три тижні перебуває у лікарні. Йому зробили операцію на серці. Відомо, що герцогів просили перенести вихід інтерв'ю в ефір, що поберегти здоров'я принци Філіпа.

Читайте також: Скандал напередодні інтерв'ю з Опрою: герцогиню Меган звинувачують у жорстокості

Наступна публікація