Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Син королеви Єлизавети II - принц Йоркський Ендрю - потрапив у секс-скандал

Син королеви Єлизавети II – Йоркський принц Ендрю - знову виявився вплутаним у скандал, пов'язаному з сексуальними домаганнями.

Скандал пов'язаний з мільярдером Джеффрі Епштейном, якого звинувачують у секс-торгівлі та педофілії. Тиждень тому Епштейн вчинив самогубство і був знайдений в тюремній камері, а за кілька днів до цього, федеральний суд США оприлюднив кілька юридичних документів в його справі, серед яких були звинувачення на адресу принца Йоркського.

Принц Эндрю_3
Associated Press
Принц Ендрю і королева Єлизавета II

У нових документах розкриваються деякі подробиці людей, які вдавалися до його послуг. Потерпіла Вірджинія Джуффре ще 2015 року дала свої свідчення, підтвердивши, що перебувала в сексуальному рабстві у Епштейна і надавала сексуальні послуги впливовим людям, зокрема і британському принцу Ендрю.

Букінгемський палац вже спростував ці звинувачення, заявивши, що до цієї справи, яка розбирається в США, герцог Йоркський абсолютно не причетний. А будь-які припущення про сексуальні контакти з неповнолітніми дівчатами категорично не правдиві.

Принц Эндрю_2
Associated Press
Сара Фергюсон і принц Ендрю

Чи отримає ця справа ще якесь продовження, невідомо, адже раніше 2015 року палац вже коментував цей секс-скандал. Однак навіть якщо звинувачення виявляться просто наклепом, репутації принца Ендрю і його сім'ї – Сарі Фергюсон і їхнім дочками – принцесам Беатріс і Євгенії це може завдати серйозної шкоди.

Принцесса Евгения и принцесса Беатрис_1
Getty Images
Принцеса Євгенія і принцеса Беатріс

Фотогалерея Британська королівська сім'я на параді на честь дня народження королеви Єлизавети II (19 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції