Скандал зам'яти не вдалося: сина королеви Єлизавети II - принца Ендрю - знову звинувачують

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Скандал навколо герцога і герцогині Сассекських і їхнього бажання відійти від своїх королівських обов'язків затьмарив скандал, пов'язаний зі старшим сином королеви Єлизавети II – принцом Ендрю.

Герцог Йоркський фігурує у справі мільярдера Джеффрі Епштейна, якого звинувачують у сексторгівлі та педофілії. У серпні цього року Епштейн вчинив самогубство і був знайдений в в'язничній камері, а за кілька днів до цього федеральний суд США оприлюднив кілька юридичних документів в його справі, серед яких були звинувачення на адресу герцога Йоркського.

Герцог Йоркский_1
Associated Press
Герцог Йоркський і королева Єлизавета II

Коли скандал розгорівся масштабно у справу втрутилася королева Єлизавета II. З її дозволу (а може рекомендацій) герцог Ендрю заявив про те, що припиняє виконувати королівські обов'язки на невизначений термін.

Незважаючи на те, що королівська сім'я всіляко спростовувала той факт, що принц Ендрю якось причетний до цього скандалу, пов'язаного з сексуальними домаганнями, сам син королеви обіцяв допомагати слідству.

Однак, як повідомляє New York Times, американський прокурор, що стежить за розслідуванням справи Джеффрі Епштейна про сексуальну торгівлю, сказав, що принц Ендрю не надав жодної підтримки у цій справі і ігнорує запити прокуратури США, яка хоче викликати його на допит.

Герцог Йоркский_2
Associated Press
Герцог Йоркський і принцеса Беатріс

Нагадаємо, через цей скандал старша дочка Ендрю – принцеса Беатріс змушена була перенести вечірку на честь своїх заручин. Час іде, але скандал не вщухає, і, схоже, королівській сім'ї не вдасться весь час утримувати увагу підданих на ситуації навколо сім'ї Сассексів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції