Скоро вересень: стало відомо, де продовжать навчання діти принца Вільяма і герцогині Кембриджської

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скоро вересень: стало відомо, де продовжать навчання діти принца Вільяма і герцогині Кембриджської

Кейт і Вільям з дітьми — принцесою Шарлоттою і принцом Джорджем / Getty Images

Зараз діти Кейт і Вільяма насолоджуються літніми канікулами і сімейною відпусткою, але скоро принцу Джорджу і принцесі Шарлотті належить повернутися за парти.

Цього року герцог і герцогиня Кембриджські обрали для відпустки острова Сіллі, які розташовані 45 км на північний захід від півострова Корнуолл. А через дев'ять днів дітям пари — Шарлотті і Джорджу потрібно буде повернутися до навчання. Відомо, що 6-річна принцеса Шарлотта повернеться до свого класу в школі Thomas's Battersea на південному заході Лондона, там же вчиться і її старший брат 8-річний принц Джордж, він наразі у середній школі також в Thomas's Battersea.

Також повідомляється, що молодша дитина подружжя Кембриджських — принц Луї, якому зараз 3,4 роки піде до школи наступного 2022 року, пише Hello!.

Герцогиня Кетрін і принц Вільям з дітьми / Associated Press

Раніше в ЗМІ з'являлися повідомлення про те, що принц Вільям і його дружина Кетрін цікавилися школами в Беркширі для їхніх дітей, а також відповідними місцями для проживання. Сама герцогиня Кембриджська разом з молодшою сестрою Піппою і братом Джеймсом виросли в Беркширі, там же зараз живуть і батьки Кейт.

Королівська пара говорила, що хоче ростити своїх нащадків, як звичайних дітей, не обтяжуючи їхнє дитинство багатьма протокольними заходами. Батьки Кеетрін — Керол і Майкл Міддлтони також часто проводять час з онуками.

Кейт і Вільям з дітьми — принцесою Шарлоттою і принцом Джорджем / Getty Images

Читайте також: Герцогиня Кембриджська поділилася красивим новим фото принцеси Шарлотти

Наступна публікація