Слідами королівського туру: три модних конфузи вагітної герцогині Сассекської

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тур герцогині Меган і принца Гаррі Австралією та країнами Океанії завершився кілька днів тому. Згадуємо три кумедних образи вагітної герцогині, які, напевно, залишилися в пам'яті багатьох її шанувальників.

Найбільше в цьому турі запам'ятався випадок на червоній доріжці. Коли Меган вийшла у червоній сукні Self-Portrait з тонким ремінцем на талії і чорних туфлях-човниках на шпильках. Тоді з герцогинею стався конфуз, бірку з подолу її сукні забули зняти, і вона бовталася просто на платті знизу.

Герцогиня Меган и принц Гарри_7
Reuters
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Про цей випадок потім багато говорили в пресі, але герцогиня ситуацію ніяк не виправдовувала.

Герцогиня Меган и принц Гарри_12
Reuters
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Також ми пам'ятаємо, коли герцогиня Сассекська вийшла на публіку в смугастому сарафані на тонких бретельках. Вона вітала публіку та обіймалася з дітьми. Всі змогли оцінити стрункі ноги герцогині, коли вона присіла в сарафані від бренду Reformation, збоку якого був дуже високий розріз.

Герцогиня Меган и принц Гарри_3
Reuters
Герцогиня Меган

І, здавалося б, герцогиня повинна була врахувати ці дві ситуації і не допустити подібне. Але, ні, в останній день Меган вийшла попрощатися з публікою в синій сукні від Givenchy, яка буквально просвічувалася на сонці так, що видно було не тільки ноги, але і нижню білизну герцогині.

Герцогиня Меган_2
Reuters
Герцогиня Меган

Стрункій фігурі вагітної герцогині Меган, звичайно, можна позаздрити. Але що про це скаже королева Єлизавета II? Або тактовно промовчить, зробивши вигляд, що нічого не знає, як думаєте?

Герцогиня Меган и принц Гарри_3
Reuters
Герцогиня Меган

Фотогалерея Королівський тур. День 15: відвідування культурного центру Маорі і прощання з публікою (58 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції