Сьогодні вона сяє: 92-річна королева Єлизавета II в яскравому образі приїхала на захід

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Королева Єлизавета II сьогодні прибула на святкування 100-річчя з дня надання королем Георгом V префікса "Королівський" департаменту в Каплиці гвардійців в казармах Веллінгтона в Лондоні.

Судячи із зовнішнього вигляду Її Величності в Лондоні теж похолодало. Королева одягла синє пальто з хутряними манжетами та хутряним коміром, під ним у неї була синя сукня в квітковий принт, а також до образу підібрала капелюх в тон теж з хутряною обробкою.

В руках Єлизавета II несла улюблену сумку від бренду Launer і була взута в улюблені туфлі Anello & Davide. На шиї у королеви було, як завжди, улюблене намисто, а у вухах сережки з перлів. Також у Єлизавети II ми помітили нову брошку у вигляді пера. В макіяжі та зачісці вона була традиційна, на губи нанесла трохи яскравої помади, а її кучеряві локони виднілися з-під капелюха. І як їй вдається зберігати укладку завжди в такому ідеальному вигляді?

Королева Елизавета II
Getty Images
Королева Єлизавета II

Нагадаємо, в минулий свій вихід на публіку Її Величність також була в синьому пальті, але тоді мала трохи схудлий вигляд. Цей варіант пальта сидить на ній краще.

Королева Елизавета II
Associated Press
Королева Єлизавета II

Фотогалерея Королева Єлизавета II у блакитному вбранні (23 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції