Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спадкоємиця корони: бельгійська принцеса Єлизавета навчиться нової професії

Спадкоємиця корони: бельгійська принцеса Єлизавета навчиться нової професії

Спадкова принцеса Бельгії, герцогиня Брабантська, старша дочка короля Бельгії Філіпа і його дружини королеви Матильди - перша в черзі на успадкування трону.

Не дивно, що до 18-річної принцеси і майбутньої першої королеви Бельгії вже зараз багато уваги. За десять років до народження Єлизавети (народилася дівчинка 25 жовтня 2001 року) у Бельгії був введений новий закон спадкування престолу, який приймає позицію первородства. Таким чином, принцеса Єлизавета, незважаючи на народження двох молодших братів, посідає перше місце в лінії успадкування престолу Бельгії.

Бельгийская принцесса Елизавета_2
Getty Images
Бельгійська принцеса Єлизавета з батьками

Через кілька днів – 23 травня, принцеса Єлизавета завершить курс середньої школи United World Colleges у Вельсі. Саме там принцеса навчалася протягом останніх двох років, щоб отримати ступінь бакалавра міжнародного рівня.

Після повернення додому до Брюсселя Єлизаветі належить пройти навчання в Королівській військовій школі. Його проходили у свій час батько принцеси, дядько, двоюрідний брат і всі попередні монархи Бельгії. Навчання принцеси почнеться після літніх канікул, які завершаться 30 серпня.

Бельгийская принцесса Елизавета_1
Getty Images
Бельгійська принцеса Єлизавета

А поки старша спадкова принцеса перебуває в Британії, її мама королева Матильда стала з'являтися на публічних заходах з молодшою дочкою Елеонорою.

Бельгийская принцесса Елизавета_3
Getty Images
Бельгійська принцеса Єлизавета з мамою Матильдою

Читайте також: Вони ніколи не стануть монархами: молодші нащадки королівських династій

Залиште свій коментар

Вибір редакції