Стало відомо, коли княгиня Монако Шарлін планує повернутися додому

Стало відомо, коли княгиня Монако Шарлін планує повернутися додому

княгиня Шарлін / Фото: Associated Press

Уже кілька місяців княгиня Монако Шарлін мешкає окремо від свого чоловіка і двох їхніх дітей — принца Жака і принцеси Габріелли. Спадкоємцям князя по 6 років, з матір'ю вони зараз спілкуються переважно за допомогою Facetime.

Багато шанувальників Шарлін і Альберта почали турбуватися, що насправді виною довгої відсутності княгині в Монако розставання пари, адже її чоловіка бачили на Олімпійських іграх в Токіо. Щоб розвіяти ці здогадки в п'ятницю, 30 липня, Шарлін дала інтерв'ю ведучій South Africa Radio 702 Менді Вінер, в якому розповіла нові подробиці про свою хворобу і зізналася, що планує повернутися додому до жовтня цього року, повідомляє видання Independent.

За словами Шарлін, її поїздка, яка почалася на початку травня і повинна була тривати лише близько 10 днів, але незабаром після прибуття вона звернулася за медичною допомогою, оскільки у неї виникли проблеми з вухами. Лікарі виявили у неї інфекцію носових пазух, викликану ускладненнями після операції. Відтоді вона пройшла курс лікування і додаткові процедури, але як і раніше не може подорожувати літаком.

княгиня Шарлін / Фото: Associated Press

"Це найтриваліший період, коли я дійсно була далеко від Європи і своїх дітей... Мені дуже шкода, що я не можу бути зі своїми дітьми цього літа в Європі", — сказала княгиня в інтерв'ю.

Альбер, Жак і Габріелла відвідували Шарлін в Південній Африці раніше влітку, і принцеса сказала, що сподівається, що вони зможуть провести з нею час у найближчі тижні, хоча додала, що їхній візит залежить від політичної ситуації в країні.

княгиня Шарлін / Фото: Associated Press

Читайте також: Виголені скроні і позашлюбні діти чоловіка: у княгині Шарлін були причини втекти з Монако

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
731
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація