Стало відомо, кому принц Філіп заповів 30 мільйонів фунтів стерлінгів

Стало відомо, кому принц Філіп заповів 30 мільйонів фунтів стерлінгів

принц Філіп / Getty Images

Заповіт принца Філіпа, герцога Единбурзького, не розголошується публічно.

Королівська родина і дружина принца Філіпа, королева Єлизавета II, ймовірно не хочуть розголошувати подробиці заповіту герцога для того, щоб не провокувати нові скандали. Королівська родина зараз і так намагається впоратися з проблемами, які лягли на їхні плечі після скандального інтерв'ю принца Гаррі та його дружини Меган. Пара, нагадаємо, звинуватила королівську сім'ю в расизмі.

Однак, деякі подробиці заповіту принца Філіпа все ж відомі. Герцог зробив зворушливий жест трьом своїм найближчим співробітникам, він оцінюється в 30 мільйонів фунтів стерлінгів, пише Hello!.

Королева Єлизавета II і принц Філіп, червень 2020 року / Getty Images

Як пише журнал The Sun's Fabulous, принц Філіп подякував трьом своїм помічникам і включив їх в свій заповіт. Це особистий секретар Філіпа бригадний генерал Арчі Міллер-Бейквелл, його паж Вільям Гендерсон і його камердинер Стівен Н'єдожадло.

Всі троє доглядали за чоловіком королеви Єлизавети II, особливо в його пізніші роки, а бригадний генерал Міллер-Бейквелл часто заміняв герцога, коли він не міг бути присутнім на різних урочистих заходах.

Паж і камердинер принца також по черзі допомагали йому, коли він жив на Вуд Фарм в Сандрінгемі, де він провів більшу частину свого життя, перебуваючи на пенсії. Також вони допомагали принцу вже, коли він повернувся з госпіталю до Віндзорського замку, де перебував аж до самої своєї смерті.

принц Філіп / Associated Press

Помер принц Філіп у ліжку, поруч з ним перебувала його дружина Єлизавета II. Це сталося 9 квітня 2021 року, за збігом обставин в день, коли його старший син принц Чарльз і його дружина Камілла мала відсвяткувати річницю весілля.

Читайте також: Операція "Лондонський міст": що буде після смерті королеви Єлизавети II