Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стильні сестри: принцеси Беатріс і Євгенія знялися у фотосеті для глянцю

Принцеси Йоркські Беатріс і Євгенія дали інтерв'ю британському Vogue. Говорили про їхню діяльність поза межами королівського палацу, а також майбутнє весілля принцеси Євгенії.

У своєму Instagram Євгенія поділилася одним кадром, знятим під час фотосесії. Вона з сестрою зображена на лавці, в компанії собак, у стильних вбраннях та з усмішками на обличчях.

В інтерв'ю торкнулися теми роботи принцес, вони не працюють на королівський будинок, але тим не менш, все ж є принцесами, до яких дуже пильну увагу з боку суспільства.

Принцесса Евгения и Беатрис
Instagram принцеси Євгенії
Принцеси Євгенія і Беатрис

"Я дуже пишаюся тим, що у вересневому випуску Vogue разом з моєю красивою старшою сестрою ми поговорили про наш зв'язок, ким ми є насправді, і чого варті. Дякую команді журналу за цю роботу", - написала у підпису під світлиною принцеса Євгенія.

Також принцеса зазначила, що майже не хвилюється перед майбутнім весіллям, яке, нагадаємо, відбудеться 12 жовтня у Віндзорському замку. Однак жодних подробиць ні про весільну сукню, ні про урочистості не розповіла.

Принцесса Евгения и Джек Брусбэнк_1
Getty Images
Принцеса Євгенія і Джек Брусбенк

Її сестра Беатріс зазначила, що вони часто стикаються з негативом у своєму житті, адже є публічними персонами. "Члени королівської сім'ї – також особи, які не живуть цілодобово за протоколом і мають свої інтереси і прагнення. Дуже важливо, щоб люди, які сидять в Інтернеті і спостерігають за долею таких людей, це зрозуміли", - зазначила принцеса.

В житті сестри дуже близькі, тому і Беатріс буде відігравати на весіллі сестри, напевно, одну з найважливіших ролей і швидше за все стане подружкою нареченої.

Принцесса Беатрис
Getty Images
Принцеса Беатріс

Залиште свій коментар

Вибір редакції