Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Світ віддаленої роботи: дорожня карта для новачка

Світ віддаленої роботи: дорожня карта для новачка

Прості поради допоможуть не потрапити в руки шахраїв.

Сьогодні багато хто задумався про перехід на віддалений формат роботи або пошук додаткового заробітку через Internet.

Поки ситуація з короновырусом все більше мотивує знайти стабільне додаткове джерело доходу. Як не потрапити в руки шахраїв і ким можна працювати онлайн?

Своїм досвідом з нами поділилася Стася Драган, інтернет-маркетологиня, що працює онлайн від 2017 року, і знає все про можливості та ризики для новачка на просторах Internet.

Драган реклама

Ключові рекомендації для тих, хто планує вперше в житті шукати віддалену роботу:

1. Завжди пам'ятайте про свої навички.

Наприклад, ви добре знаєте англійську? Супер! Можна знайти роботу перекладачем або редактором тексту онлайн. Як показала практика останніх місяців, онлайн можна проводити тренування, вести навчання і навіть проводити вечірки.

Подумайте, як можна адаптувати ваш досвід до формату роботи онлайн.

2. Багато великих ресурсів безкоштовно відкрили доступ до всіляких онлайн курсів: смм, інтернет і відео маркетинг, таргетована реклама, курси з програмування та багато іншого. Базові навички ви можете отримати за кілька тижнів, і вже через півроку почати заробляти відчутні гроші.

3. Абсолютно реально почати працювати на європейські та західні компанії. Якщо у вас є хоча б базовий рівень англійської - використовуйте можливість почати працювати на іноземну компанію. У зв'язку з ситуацією у світі багато завдань йдуть на аутсорс і навіть великі компанії вдаються до співпраці з фрілансерами. Перші проэкти можна знайти на англомовних біржах фрілансу.

4. Не поспішайте пірнати у вир з головою. "На дистанційці" дуже багато можливостей реалізувати себе. Місце знайдеться всім. Наприклад, у нашій компанії зараз працюють 43 людини. Всі працюють віддалено від заснування проєкту (близько 2 років).

5. В інтернеті дуже багато обману. Ніколи надсилайте передплату за "участь у співбесіді", не працюйте з сумнівними замовниками без страхування, не ведіться на вмовляння "почекати заробітну плату тиждень, а поки що попрацюємо". Якщо ви відчуваєте, що тестові завдання не закінчуються, "стажування" триває занадто довго, а перша зарплата не приходить в строк - можливо, не варто втрачати свій дорогоцінний час на співпрацю з цим клієнтом/проєктом.

6. Пам'ятайте про графік. Дуже складно створити робочу атмосферу будинку. Графік починає "розмито" і сконцентруватися на серйозних речах у піжамі не завжди просто.

Розділіть для себе час на відпочинок і роботу, підготуйте одяг для роботи, дотримуйтеся графіку (мінімум, не працюйте ввечері і вночі).

Бажаю вам знайти роботу до душі з високою оплатою!

Автор статті: Стася Драган, інтернет-маркетолог.

Залиште свій коментар

Вибір редакції