Святкувань більше не буде: принц Філіп помер в день річниці весілля Чарльза і Камілли

Святкувань більше не буде: принц Філіп помер в день річниці весілля Чарльза і Камілли

Принц Чарльз і Камілла / Getty Images

9 квітня для принца Уельського Чарльза був радісним днем, але сьогодні все змінилося.

Сьогодні вранці помер батько принца Чарльза, принц Філіп, якому було 99 років. Члени королівської сім'ї і дружина Філіпа, а нині вдова королева Єлизавета II, повідомили гірку новину у своїх офіційних акаунтах в соціальних мережах.

За збігом обставин герцог Единбурзький пішов з життя саме в день річниці весілля свого старшого сина Чарльза і його другої дружини герцогині Корнуольської Камілли, які одружилися 9 квітня 2005 року.

Принц Чарльз і герцогиня Корнуольська в день весілля / Getty Images

Цей шлюб був позбавлений пишності і був зареєстрований під час громадянської, а не церковної церемонії, на якій ні королева Єлизавета II, ні її чоловік, принц Единбурзький Філіп, чи не з'явилися. Однак за кілька днів до цього Єлизавета II була присутня на службі в каплиці Святого Георгія, де Чарльз і Камілла отримували благословення архієпископа на свій нехай і не церковний, але такий довгоочікуваний шлюб.

Герцогиня Корнуольська і принц Чарльз з королевою Єлизаветою II і принцом Філіпом / Getty Images

Відтепер принц Уельський і його дружина Камілла навряд чи зможуть з колишньою радістю згадувати про цей день. Через смерть батька, з яким у Чарльза хоч і були непрості стосунки, святкування навряд чи будуть можливі. А сам принц Чарльз тепер увійде в історію, як майбутній король, чий батько помер в день річниці його власного весілля.

Принц Чарльз і принц Філіп / Getty Images

Читайте також: Принц Філіп: непроста, але щаслива історія життя чоловіка королеви Єлизавети II

Новини світу: у віці 99 років помер принц Філіп

Новини світу: у віці 99 років помер принц Філіп
Наступна публікація