Святкує ювілей: стильні виходи 80-річної іспанської королеви Софії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні 80-річний ювілей святкує іспанська королева Софія.

Мати короля Філіпа VI і дружина короля Хуана Карлоса I – жінка статна. Вона любить виглядати яскраво, обожнює прикраси і досі, як і багато королеви її віку, носить підбори.

Ймовірно, в іспанському королівстві сьогодні влаштують грандіозне свято з нагоди ювілею Її Величності. А ми пропонуємо вам згадати, який вигляд Софія мала в роки своєї молодості, коли виходила заміж за принца Хуана Карлоса I і, коли народила трьох дітей.

Королева София_6
Getty Images
Софія і принц Хуан Карлос в день свого весілля

Весілля тодішнього принца Хуана Карлоса і Софії відбулася 14 травня 1962 року в Афінах. В шлюбі у подружжя народилося троє дітей – дві доньки – принцеси Олена і Христина, а також син – нинішній король Іспанії Філіп VI.

Королева София_1
Getty Images
Королева Софія з доньками принцесами Оленою і Христиною, 1969 рік

Всі ці роки королева Софія веде активну громадську діяльність. Вона є президентом "Фонду королеви Софії", почесним головою Фонду по боротьбі з наркоманією, Королівської опікунської ради з освіти та підтримки інвалідів, Вищої королівської музичної школи ім. королеви Софії, та низку інших просвітницьких та благодійних організацій.

Королева София_2
Getty Images
Королева Софія і король Хуан Карлос I з дітьми

Шанувальники іспанської королівської родини можуть і зараз милуватися світськими виходами королеви. Вона часто з'являється на публіці в яскравих образах, любить носити прикраси, туфлі на підборах і навіть фарбує волосся в злегка ліловий відтінок.

Королева София_3
Getty Images
Королева Софія

Крім королівських обов'язків Софія багато часу приділяє своїм онукам – принцесі Леонор і Софії, дочкам короля Філіпа VI й королеви Летиції. Вони, до речі, перші в лінії спадкоємства іспанської корони, так що і уваги їм преса приділяє набагато більше, ніж іншим онукам королеви.

Королева София_4
Getty Images
Королева Софія з родиною свого сина, короля Філіпа VI

У свої 80 королева Софія має чудовий вигляд. Будемо і далі стежити за її світськими виходами і красивими образами.

Королева София_5
Getty Images
Королева Софія і король Хуан Карлос I

Фотогалерея Стильна іспанська королева Софія (21 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції