Сяяла того дня: Сара Йоркська отримала особливий подарунок на першу річницю весілля

Сяяла того дня: Сара Йоркська отримала особливий подарунок на першу річницю весілля

Сара Йоркська / Associated Press

Сара Йоркська і принц Ендрю були в шлюбі 10 років, але продовжують жити разом і після розлучення. Минулого тижня пара б відсвяткувала 35-річчя в шлюбі.

Точно не відомо, скільки і, які саме прикраси, залишилися Сарі Фергюсон після того, як 1996 року вони з герцогом Йоркським офіційно розлучилися.

Сара Йоркська і принц Ендрю / Associated Press

Це фото було зроблено 27 липня 1987 року, коли Сара в статусі молодої дружини принца Ендрю покидала ранкову службу в крихітній парафіяльній церкві Святої Трійці в Єллоунайфі, в місті Еклсголл, району Стаффорд.

На чорному жакеті Сари пришпилена брошка з подвійним серцем — це подарунок її чоловіка Ендрю на першу річницю весілля, яке пара відсвяткувала 23 липня 1987 року, за тиждень до цього виходу Сари. Герцогиня Йоркська одягнена в невеликий капелюх, її руде волосся розпущене, а в вухах виблискують сережки у вигляді бантиків.

Сара Йоркська / Associated Press

Чи дарує ексчоловік Сарі прикраси сьогодні, невідомо. І хоча живе Сара в офіційній резиденцією принца Ендрю Роял Лодж, що на території Віндзора, виходячи у світ свої особливі прикраси герцогиня не одягає.  У шлюбі у пари, нагадаємо, народилося двоє дочок — принцеси Беатріс і Євгенія.

Принцеса Євгенія, принцеса Беатріс і Сара Йоркська / Getty Images

Читайте також: Були щасливі і трималися за руки: згадуємо, як леді Діана і принц Чарльз репетирували своє весілля

Наступна публікація