Темне минуле: батько герцогині Сассекської розкриває секрети доньки і жадає примирення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Батько герцогині Сассекської Меган не втрачає надії на те, що одного разу дочка його почує і вони помиряться.

А поки чоловік дав чергове інтерв'ю виданню The Mail, в ньому він згадав і перше весілля дочки, і надав докази того, що був присутній на весіллі, показавши архівні фото і розповівши, що на весіллі, яке відбулося на Ямайці, як подарунки гостям вручали мішечки з марихуаною. Також Томас розповів про те, як на кожне Різдво отримував від Меган подарунки та листівки з теплими й зворушливими словами.

Мужчины Меган Маркл_4
Getty Images
Меган Маркл і її перший чоловік Тревор Енгельсон

У 2015 році, всього три роки тому, Меган відправила батькові листівку зі словами: "Тато, ти завжди був такий щедрий до мене і піклувався про мене, це приносить мені стільки радості, що я можу подарувати тобі це Різдво. Я люблю тебе безмежно. Твоя Мег", - свідчить підпис. Тоді Меган заробила свої перші 50 тисяч доларів за серію в серіалі "Форс-мажори" і відправила Томасу дві тисячі доларів на Різдво.

Украшения Меган Маркл_5
Reuters
Герцогиня Сассекська Меган

А цього року Томас Марк не отримає від дочки навіть святкової листівки. Їхні стосунки зіпсувалися за кілька тижнів до весілля. Батько потрапив до лікарні з серцевим нападом, після операції лікарі заборонили йому кудись летіти. Після була ціла серія різних інтерв'ю, де Томас говорив про те, яка його дочка корислива, то переживав про те, що у неї нещасний вигляд. А тепер герцогиня Меган взагалі не відповідає на його дзвінки і листи.

Томас Маркл
Reuters
Томас Маркл

"Я зробив багато спроб, щоб зв'язатися з дочкою, але вони з Гаррі звели між нами стіну. Вони вірять журналістам, а не мені, а преса часто виставляє мене в поганому світлі. І я знову звертаюся до них, щоб все виправити", - говорить Томас Маркл у своєму черговому інтерв'ю. Ось тільки чи дослухається донька до його слів або так і не відправить батькові святкову листівку? Нагадаємо, у своєму минулому інтерв'ю Томас Маркл обіцяв більше не спілкуватися з пресою, але слова свого не дотримав.

Украшения Меган Маркл_2
Reuters
Герцогиня Сассекська Меган

Залиште свій коментар

Вибір редакції