Тир, бар та романи: як російські чиновники жили по 250 днів на карантині перед зустрічами з Путіним

Дата публікації
Перегляди
18к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тир, бар та романи: як російські чиновники жили по 250 днів на карантині перед зустрічами з Путіним

Путін у супроводі Олександра Куренкова / Фото: Getty Images

Шизоїдний розлад Володимира Путіна офіційно не підтверджено, проте історії про нескінченні карантини перед особистою зустріччю з диктатором та численні обов'язкові аналізи не є таємницею. І погодьтеся, говорять не на користь версії про психічне здоров'я диктатора, радше про серйозне нездоров'я.

Заради зустрічі з Путіним деякі російські чиновники просиділи на карантині близько 250 днів на рік. Карантини перед особистими зустрічами із диктатором уже стали легендарним. Майже півтора року співробітники, які працюють із Путіним у Сочі, по три місяці зазвичай сиділи на карантині в одному з місцевих санаторіїв і здавали аналізи, їх перевіряли навіть на глисти. Через 90 днів їх змінював інший співробітник.

Нині ж, як повідомляє Baza, чиновникам адміністрації та співробітникам ФСТ скоротили термін обов'язкового карантину з 14 до 10 днів перед зустріччю з Путіним. Але найприємніше для чиновників — тепер їм не доведеться проходити тримісячні карантини в Сочі.

Як повідомляє канал, тривале сидіння на карантині спричинило створення на базі відомчого санаторію свого маленького міста. "Хтось робив із своєї кімнати перукарню, хтось — ігрову кімнату з приставкою, а хтось — навіть кав'ярню, згодом у санаторій дозволили доставку їжі та товарів, відкрили тир для всіх охочих постріляти, ввели тренування з єдиноборств та збудували фітнес-зал.... Під час карантину там утворилося кілька сімейних пар."

Ситуація з покірливим сидінням на карантині протягом більшої половини року, без жодної необхідності, просто за бажанням збожеволілого диктатора, усьому світу здається фантасмагоричною. Російські ж чиновники, як ми бачимо, не нарікають, роблять як наказано.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація