Трапляється з кожним: конфузи герцогині Кембриджської

Трапляється з кожним: конфузи герцогині Кембриджської

Герцогиня Кембриджська / Getty Images

У Британії герцогиню Кетрін дуже люблять. І перш за все тому, що вона щира і справжня. Ну, принаймні такий це має вигляд зовні. Але навіть з нею іноді трапляються кумедні ситуації, які фіксують на камеру фотографи.

Одного разу Кетрін разом з чоловіком принцом Вільямом побували з туром в Індії. Там під час покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам в Делі, вітер підняв сукню герцогині до верху. Добре, що Кетрін вчасно зорієнтувалася і схопила поділ сукні руками.

Герцогиня Кембриджська / Getty Images

Вітер часто приносить незручності Кейт. 2011 року під час першого закордонного турне герцогині в ролі дружини принца Вільяма до Канади, їй довелося ловити сукню в присутності незнайомих солдат. Благо чоловіків з гумором поставилися до ситуації, і не подали вигляду, що щось пішло не так.

Герцогиня Кембриджська / Getty Images

Іноді Кетрін і сама може оголити якісь частини тіла, до того ж випадково. Так сталося під час гри в волейбол. Зате всі тепер знають, що у герцогині немає зайвих кілограмів, правда, шкода, що немає і кубиків преса.

Герцогиня Кембриджська / Getty Images

Герцогиня не завжди вміє контролювати свої емоції, через що потрапляє в незручні ситуації. Під час одного з благодійних заходів в Лондоні, Кейт не змогла стримати емоцій у присутності принца Гаррі, буквально заливалася сміхом на очах у присутніх. Тоді Гаррі ще не почувався у пастці, живучи в королівській родині.

Герцогиня Кембриджська і принц Гаррі / Getty Images

У Мумбаї Кетрін теж опинилася в комфузній ситуації. Вона вирішила не тільки поспостерігати за грою в крикет, але і сама взяти участь. Її стрибки в довгій сукні і туфлях на підборах оцінили присутні на грі діти. З такими іграми потрібно бути обережніше, а то кумедний конфуз, може стати неприємністю. Сподіваємося, герцогиня про це знає.

Герцогиня Кембриджская / Getty Images

Читайте також: Королівські титули: чому Меган не принцеса, а Кейт може стати королевою-консортом

Наступна публікація