Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Три вагітності пішли на користь: груди герцогині Кембриджської стали пишними

Герцогиня Кембриджська Кетрін – той унікальний випадок, коли три вагітності пішли їй тільки на користь.

Три вагітності і три страшних токсикози перших трьох місяців герцогиня мужньо пережила. І ось результат, у Кетрін і Вільяма не тільки підростає троє прекрасних дітей, але і фігура така, що багато зірок можуть позаздрити.

Британська актриса Кіра Найтлі, наприклад, у своєму недавньому есе засудила герцогиню Кетрін за те, що через сім годин після пологів та вже стояла на ґанку Ліндо госпіталю Святої Марії в Лондоні з розкішною укладкою, на шпиках і з сином на руках.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин
Reuters
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Але для багатьох герцогиня приклад. Ось і зараз багато жінок, можливо, поставлять собі питання, як герцогині вдалося так швидко повернутися у форму, та ще й тримати такий ідеальний бюст. Під час сьогоднішньої появи Кетрін на саміті з питань психічного здоров'я, її пишні груди буквально кидалися в очі. Чи то просто сукня вдалого крою, чи грудне вигодовування просто чудеса робить, а може Кейт і зовсім зробила підтяжку або пластику?

Грудь герцогини Кембриджской
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Словом, їй можна тільки позаздрити, адже раніше, якщо подивитися на фотографії Кейт до вагітності, її груди виглядали не такими соковитими.

Але, стверджувати не беремося, а раптом і правда герцогиня просто одягла білизну з пуш-апом. Але стежити за виходами Кетрін будемо пильно й надалі.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_3
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін в центрі Анни Фрейд
Герцогиня Кембриджская Кэтрин_5
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін
Як думаєте, чи збільшувала герцогиня груди?

Залиште свій коментар

Вибір редакції