Трохи парасолька не злетіла: герцогиня Корнуольська в бузковому пальті потрапила під дощ на урочистому заході

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Корнуольська сьогодні у супроводі принца Чарльза відвідала Тауер.

Це історичний центр Лондона, одна з найстаріших споруд Англії і один з головних символів Великої Британії, що посідає особливе місце в історії англійської нації.

Герцогиня Корнуольская_1
Getty Images
Герцогиня Корнуольська

Герцогиня Камілла приїхала, щоб взяти участь у святкуванні 535-річчя від дня створення Yeoman Warders – це Біфітери - неофіційна назва церемоніальних вартових лондонського Тауера. Це формування було створено за короля Англії та Уельсу з династії Тюдорів Генріха VII.

Герцогиня Корнуольская_4
Getty Images
Герцогиня Корнуольська

Також герцогиня Камілла і принц Чарльз приєдналися до прийому, щоб відсвяткувати 50-річчя Британського туристичного управління в Лондоні.

Герцогиня Корнуольская_2
Getty Images
Герцогиня Корнуольська

На цих двох заходах 72-річна герцогиня Корнуольська з'явилася в бузковому пальті з бордовою вставкою на грудях, замшевих чоботах на високих стійких квадратних підборах, шкіряних рукавичках і з маленькою сумкою в руках. У Камілли була, як завжди лаконічна фірмова укладка, а у вухах перлинні сережки. Негода трохи зіпсувала образ, але ненадовго.

Герцогиня Конуольская
Getty Images
Герцогиня Корнуольська

Вчора, нагадаємо, Її Королівська Високість відвідала прийом в Кларенс-хаус, присвячений 15-й річниці благодійної діяльності з домашнього насильства SafeLives і з'явилася на публіці в синій сукні з білими складками на подолі.

Фотогалерея Герцогиня Корнуольська відвідала жіночу в'язницю в Сурреї (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції