У червоному пальті та з бездоганним укладанням: герцогиня Кембриджська презентувала книжку

У червоному пальті та з бездоганним укладанням: герцогиня Кембриджська презентувала книжку

герцогиня Кембриджська / Getty Images

На новому офіційному акаунті герцога і герцогині Кембриджських з'явилося нове відео, де Кетрін презентує книжку Hold Still.

Це унікальний фотопортрет британського народу під час пандемії, над проєктом герцогиня працювала з осені 2020 року. Ця книжка була створена за підтримки The Co-op, яка в жовтні минулого року допомагала проводити громадські виставки на рекламних щитах і вуличних плакатах в 80 містах і районах. Останні 100 зображень були вперше представлені на цифровій виставці на сайті Національної портретної галереї, пише Hello!.

У відеоролику, опублікованому в акаунті принца Вільяма і Кейт в Instagram, показали, як герцогиня Кембриджська, одягнена в червоне пальто-міді, кладе копію книжки біля Кенсінгтонського палацу. Підпис до ролика говорить:

"Почнемо пошук! Ми приєдналися до @bookfairies_uk сьогодні, щоб поділитися з вами копіями Hold Still по всій Великій Британії. Кожен екземпляр прикрашений золотою наклейкою-книжкою-феєю, золотою стрічкою і листом від герцогині. Щоб зробити це заняття ще більш особливим, книжкові феї, судді Hold Still і учасники останніх 100 зображень залишають копії в місцях, які давали їм надію під час ізоляції. Ця спеціальна книжка, в якій описана унікальна колекція фотографій, надійде в продаж сьогодні в книжкових магазинах Великої Британії та в Інтернеті".

Записи телефонних розмов герцогині з фіналістами фотопроєкту спільноти Hold Still опубліковані на новому каналі Вільяма і Кейт на YouTube.

Читайте також: Вплив Кейт: принц Вільям розповів про своє нове хобі