Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У фіолетово-баклажанових відтінках: яскравий аутфіт королеви Бутану Джецун

Бутанська королева любить носити одяг яскравих кольорів.

Після церемонії інтронізації імператора Японії Нарухіто відбувся урочистий банкет, на якому зібралося понад 400 важливих гостей.

Серед них були і король Бутану Джігме Кхесар Намгьял Вангчук і його дружина Джецун Пема Вангчук.

Її Величність обрала для вечора вбрання, яке складалося з фіолетового жакета з золотистим квітковим принтом і блакитними манжетами і баклажанної спідниці зі строкатим орнаментом.

Королева Бутана Джецун
Getty Images
Королева Бутану Джецун

Свій аутфіт вона доповнила блакитною хусткою на шиї, масивним кулоном з дорогоцінними каменями, туфлями і сумочкою перлинно-золотих відтінків.

Її голову прикрашала лаконічна золота діадема, а вуха – сережки-підвіски. В макіяжі акцент був зроблений на пишних віях.

На самій церемонії коронації імператора Джецун з'явилася у різнобарвному традиційному костюмі, в якому переважали помаранчеві та персикові відтінки. На плечах у неї був червоний довгих шарф з квітковим принтом. Свій образ вона поєднала з намистом в тон, лаконічними сережками, елегантною зачіскою і ніжним макіяжем.

Король и королева Бутана
Getty Images
Король і королева Бутану

До речі, на бенкеті також була присутня королева Нідерландів Максима. Вона сяяла у сукні рубінового відтінку з цікавим принтом. Його королева поєднала з тонким чорним ремінцем і брошкою на ньому та мініатюрним чорним клатчем.

Королева Максима и король Виллем-Александр_2
Getty Images
Королева Максима і король Віллем-Олександр

Фотогалерея Королівські гості на церемонії коронації імператора Нарухіто (25 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції