Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У грайливій "гороховій" сукні: герцогиня Кембриджська на світському заході

Вчора герцогиня Кембриджська Кетрін відвідала Блетчлі-парк, щоб подивитися на відреставровану будівлю під назвою Телепринтер, де й відбувається виставка, присвячена D-Day.

В рамках цього заходу герцогиня познайомилася з новим поколінням можливих майбутніх дешифрувальників, які навчаються в школі при Блетчлі-парку на базі так званого STEM Learning (Наука, Технології, Інженерія та Математика).

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_7
Associated Press
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Бабуся герцогині Кетрін працювала в цьому місці зв'язківцем під час війни. До приїзду герцогині команда Блетчлі-парку вигравірувала на стіні дешифрувальників імена прабабусі і двоюріюдной прабабусі герцогині, напевно Кетрін це було дуже приємно.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_1
Associated Press
Герцогиня Кембриджська Кетрін

На цьому заході герцогиня Кетрін з'явилася в синій сукні в білий горох і з білим коміром від бренду Alessandra Rich, а до неї підібрала світло-блакитні туфлі-човники на підборах від Emmy London і взяла з собою чорний клатч від Smythson.

З прикрас цього дня на герцогині були сережки з перлами від Kiki McDonough. На обличчі Кетрін, як завжди, був нейтральний макіяж з акцентом на очі, а на пальці обручка, з нею герцогиня з'являється майже на всіх публічних заходах. Волосся Кетрін було красиво накручене локонами і укладене.

Герцогиня Кембриджская Кэтрин_3
Associated Press
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська під час візиту до Блетчлі-парку (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції