Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У картатому жакеті: скромна, але елегантна дочка королеви Єлизавети II - принцеса Анна - на прийомі в палаці

69-річна дочка королеви Єлизавети II – принцеса Анна, стала ще однією господинею вчорашнього прийому в Букінгемському палаці.

Прийом був організований на честь міжнародного форуму UK-Africa Investment Summit, який відбудеться в Лондоні і продемонструє широту інвестиційних можливостей в країнах Африки. Його проводили принцеса Анна, графиня Вассекська Софі і герцогиня Кембриджська Кетрін.

Графиня Софи_2
Getty Images
Графиня Софі і герцогиня Кетрін

Якщо Софі і Кетрін обрали для своїх виходів червоні вбрання, то принцеса Анна одягла досить лаконічний чорно-білий жакет в клітинку і пряму спідницю, а також взяла з собою невеликий клатч і взула чорні туфлі на невисоких підборах.

Принцесса Анна_1
Getty Images
Принцеса Анна

Зображена принцеса була поруч з прем'єр-міністром Борисом Джонсоном, який також був на цьому прийомі серед гостей. Чому Її Величність королева Єлизавета II проігнорувала захід, не повідомляється.

Принцесса Анна_2
Getty Images
Принцеса Анна і Борис Джонсон

Можливо, їй нездужається після всієї цієї скандальної історії навколо Сассексів? А можливо вона не відвідала прийом через те, що перебуває зараз на канікулах в Сандрінгемі. Кажуть, Єлизавета II була дуже зла на онука принца Гаррі за те, що той не поставив її до відома перед тим, як оголосити світові про свій намір скласти з себе королівські повноваження.

Фотогалерея Герцогиня Кембриджська та принц Вільям на прийомі в Букінгемському палаці (13 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції