У кілті на пляж: принца Чарльза зазнімкували фотографи в Шотландії

У кілті на пляж: принца Чарльза зазнімкували фотографи в Шотландії

принц Чарльз / Getty Images

Кларенс-хаус поділився новими знімками з поїздки принца Чарльза до Шотландії.

Цього разу в дводенну подорож принц Уельський вирушив сам без своєї дружини Камілли. Герцог Ротсейський (саме такий титул носить Чарльз в Шотландії) відвідав Скрабстер-Біч в Терсо, щоб зустрітися з членами команди Кейтнесс-Біч, заснованої в березні 2019 року для вирішення проблеми поширення пластикового сміття на місцевому рівні. Організація провела понад 3500 прибирань на пляжі.

Чарльз приїхав на пляж в шотландському кілті. Далі він вирушив до ветеринарної клініки DS McGregor and Partners, де познайомився з деякими дуже добре вихованими пацієнтами, пише People. Також в ролі ще однієї зупинки Чарльз оглянув нещодавно відреставрований Будинок Північних воріт і його сади. Відомо, що 1948 року будинок відвідала бабуся Чарльза, Єлизавета, королева-мати, а останнім часом він служив готелем, приватною резиденцією і майже став студією звукозапису для Led Zeppelin.

принц Чарльз / Getty Images

Нагадаємо, раніше цього місяця принц Чарльз і герцогиня Камілла разом здійснювали коротку поїздку до графств Девон і Корнуолл. Там герцогиня Корнуольська демонструвала публіці кілька нових літніх образів в сукнях.

Читайте також: Біла сукня і довга фата: згадуємо, як 25-річна Камілла Шанд виходила заміж вперше

Наступна публікація