У команді заміна: герцогиня Кембриджська посяде місце принца Гаррі

У команді заміна: герцогиня Кембриджська посяде місце принца Гаррі

герцогиня Кембриджська / Associated Press

Британська королівська сім'я знайшла людину, яка візьме на себе деякі патронажі принца Гаррі. Це буде герцогиня Кембриджська Кетрін.

Після того, як герцог Сассекський і його дружина Меган повідомили, що не планують повертатися до королівського життя у Великій Британії, стало питання про те, хто ж замінить Гаррі з його патронажами.

Принц Гаррі і герцогиня Кембриджська / Associated Press

Як повідомляє видання The Sunday Times, герцогиня Кембриджська, яка, як відомо, дуже любить спорт, візьме на себе два обов'язки принца Гаррі і стане покровителькою Союзу регбі-футболу (RFU) і футбольної ліги регбі (RFL).

Офіційно про це палац планує оголосити в найближчі кілька місяців до старту чемпіонату світу з регбі в жовтні 2021 року. Кейт відома прихильниця регбі. Її сім'я завжди відвідувала матчі, а батько Майкл Міддлтон планував вихідні сім'ї так, щоб бути присутнім на міжнародних матчах. Про це ще 2014 року в статті для Vanity Fair розповідала сестра Кейт — Піппа Міддлтон.

Герцогиня Кембриджська розмовляє з членами команди Pirates, коли вона і її чоловік принц Вільям відвідують турнір молодих гравців з регбі на стадіоні Forsyth Barr в Данідіні, Нова Зеландія, 13 квітня 2014 року. / Associated Press

Герцогиня Кембриджська відвідувала чемпіонат світу з регбі 2015 року і матч Франції та Уельсу в Парижі два роки потому, в той час як її чоловік є покровителем Союзу регбі Уельсу.

Зараз Кетрін є покровителькою Всеанглійського клубу лаун-тенісу і крокету і публіка могла бачити її під час нещодавнього Вімблдонського турніру. А принц Гаррі був патроном RFU і RFL протягом п'яти років.

Герцогиня Кембриджська на Вімблдоні / Associated Press

Читайте також: Стопами короля Едуарда VIII: принц Гаррі заявив, що пише мемуари

Наступна публікація