У компанії двох герцогинь: Піппа Міддлтон на фіналі Вімблдону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На фінал Вімблдонського турніру завітала сестра герцогині Кембриджської – Піппа.

Ми бачили Піппу на тенісному турнірі кілька разів. Вона відвідувала турнір разом з чоловіком Джеймсом Меттьюзом, а також зі своїм молодшим братом Джеймсом Міддлтоном.

На жіночому фіналі Піппа була зображена в компанії двох герцогинь – своєї сестри Кетрін, герцогині Кембриджської, з якою власне і приїхала, а також дружини принца Гаррі – герцогині Сассекської Меган.

Пиппа Миддлтон_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська, герцогиня Сассекська, Піппа Міддлтон

На захід Піппа Міддлтон приїхала в симпатичній білій сукні в дрібний квітковий принт з рюшами на рукавах і подолі, підібравши до вбрання дуже красиві коштовні сережки, свою заручальну обручку і круглі сонцезахисні окуляри від Ray Ban.

Пиппа Миддлтон_1
Getty Images
Піппа Міддлтон

Як і у герцогині Кетрін, у Піппи був природний денний макіяж на обличчі, а волосся було зібране назад.

Нагадаємо, Вімблдонський турнір цього року стартував 1 липня і тривав до 14 липня 2019 року. Однією з перших, хто відвідав турнір, стала герцогиня Кембриджська Кетрін. Дружина принца Вільяма приїхала підтримати британську тенісистку Гаррієт Дарт у матчі з Христиною Макхейл.

За кілька днів на турнір прибула і герцогиня Сассекська Меган, яка зараз перебуває в декретній відпустці, але все ж іноді з'являється у світському суспільстві. Кажуть, під час її приїзду охорона забороняла людям фотографувати Меган, але знімки її все ж потрапили до Мережі.

Також Вімблдонський турнір відвідували герцогиня Корнуольська Камілла в дуже красивому білому аутфіті, принцеса Майкл Кентська в красивих сережках, графиня Вассекська Софі і навіть батьки герцогині Кембриджської – Керол і Майкл Міддлтон.

Фотогалерея Члени королівської сім'ї і зіркові гості на Вімблдоні (29 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції