У пальті та гумових чоботях: королева Єлизавета II з сином Чарльзом були зазнімковані у Віндзорі

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У пальті та гумових чоботях: королева Єлизавета II з сином Чарльзом були зазнімковані у Віндзорі

Королева Єлизавета II і принц Чарльз / Фото: Getty Images

Британська королівська сім'я представила нове фото Її Величності королеви Єлизавети II і її старшого сина принца Уельського Чарльза.

Кадр був зроблений ще 23 березня у Віндзорі. Принц Чарльз посадив дерево на території Віндзорського замку, ознаменувавши тим самим запуск The Queen's Green Canopy (QGC), унікальну британську ініціативу з висадки дерев, створеної в ознаменування платинового ювілею Її Величності 2022 року, покровителем якої є Його Королівська Високість принц Чарльз.

принц Чарльз / Фото: Getty Images

На знімку спадкоємець корони зображений поруч з королевою. Єлизавета II одягнена в темно-зелене пальто з об'ємними рукавами, чорні гумові чоботи і хустку з принтом. Її губи нафарбовані червоною помадою і звичні кучері заховані під хусткою.

Чарльз одягнений в улюблене пальто кольору кемел, світло-блакитну сорочку, краватку і сірі штани. В руках принц тримає лопату, за допомогою якої викопував яму для посадки дерева. Власне, біля цього висадженого в землю дерева Чарльз і Єлизавета II і були зазнімковані.

Королева Єлизавета II і принц Чарльз / Фото: Getty Images

Принц Уельський, зазначимо, зараз все більше виконує свої королівські обов'язки. Минулого тижня він супроводжував королеву на відкритті національного парламенту, а також ще відвідав кілька важливих заходів.

Читайте також: Секрет довголіття: п'ять довгожителів в британській королівській сім'ї

Наступна публікація