У повсякденному луку і без укладання: княгиня Шарлін провела важливий спортивний захід

У повсякденному луку і без укладання: княгиня Шарлін провела важливий спортивний захід

Княгиня Шарлін / Фото: Instagram княжої родини Монако

Княгиня Монако Шарлін була присутня на спортивному заході в Ліоні, а знімками поділилися в офіційному акаунті княжого подружжя в Instagram.

Фонд принцеси Монако організував перші "Дні безпеки на воді" у Ліоні у співпраці з муніципалітетом міста. Шарлін, як колишня плавчиня, була присутня на заході особисто, адже це проєкт, який вона курує, і він дуже важливий для Її Світлості.

Для місцевих дітей на пляжі було проведено вступні майстер-класи з порятунку, першої допомоги та безпеки на воді. Захід провела команда спортсменів, а участь у ньому взяло 140 дітей.

Княгиня приїхала у червоній куртці, білій сорочці, чорних вузьких штанях та зручному взутті. Її волосся було розпущене і абсолютно не укладене, на обличчі був легкий макіяж.

Пізніше цього дня княгиня Шарлін була присутня на презентації Фонду принцеси Монако та підвищенні обізнаності про важливість освіти через цінності спорту.

(гортайте фото праворуч)

Раніше, нагадаємо, ми показували, в якому образі княгиня Шарлін відвідувала пологове відділення, в якому вона й сама стала мамою 2014 року.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація