Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У простому луці і з усмішкою: герцогиня Сассекська відвідала перший захід після виходу з королівської сім'ї

Тільки-но герцогиня Сассекська і її чоловік принц Гаррі отримали підтримку королеви Єлизавети II, Меган, вже не питаючи членів королівської сім'ї, відвідала жіночий центр Downtown Eastside women's Centre у Ванкувері.

На офіційній сторінці центру в Facebook був опублікований знімок, на якому герцогиня Меган зображена у компанії жінок. Одягнена Маркл дуже просто, у трикотажний светр, чорні вузькі штани і високі коричневі чоботи. На її шиї була золота підвіска, волосся розпущене, а на обличчі легка усмішка.

Герцогиня Меган
Герцогиня Меган з жінками організації Downtown Eastside women's Centre, фото: Facebook

"Герцогиня Меган несподівано відвідала @DEWCVancouver сьогодні - спеціальний простір, що забезпечує необхідну підтримку і харчування понад 500 жінок і дітей кожного дня. За чаєм зі співробітниками Меган дізналася більше про жінок і обговорила проблеми, що зачіпають жінок в суспільстві", - свідчить підпис під знімком організації в Facebook.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри_1
Associated Press
Герцогиня Сассекська і принц Гаррі з королевою Єлизаветою II

Повідомляється, що принц Гаррі приєднається до сім'ї в кінці цього тижня. Днями, нагадаємо, в Сандрінгемському палаці він брав участь у переговорах з королевою Єлизаветою II та іншими членами сім'ї. У своїй офіційній заяві монархиня підтримала онука і його дружину.

Герцогиня Сассекская Меган
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Залиште свій коментар

Вибір редакції