У родині іспанської королеви Летиції сталося горе

У родині іспанської королеви Летиції сталося горе

Королева Летиція / Associated Press

48-річна королева-консорт втратила улюблену бабусю.

Бабуся Летиції по батьківській лінії Менчу Альварес дель Валле померла у віці 93 років. Летиція була з нею дуже близька і, безсумнівно, переживає важку втрату. Новиною поділився іспанська журнал Semana.

Марія дель Кармен "Менчу" Альварес дель Валле народилася в Сантандері 1928 роre, але з юних років жила в Ов'єдо. Вона працювала журналісткою на кількох радіостанціях, включаючи Radio Asturias, Radio Oviedo (пізніше REM), La Voz de Principado і Radio Nacional de Espana. Вона пішла з кар'єри 1990 роre у віці 62 років. Бабуся стала прикладом для Летиції, яка теж пішла вчитися на журналіста і працювала в професії на ABC і EFE, а потім стала ведучою новин на CNN + і Televisión Española аж до самого весілля з іспанським принцом Феліпе 2004 року.

Королева Летиція з бабусею / Getty Images

1949 року Менчу Альварес вийшла заміж за Госе Луїса Ортіса Веласко, і у них народився син Гесус Госе Ортіс Альварес (батько Летиції) і дві дочки Марія дель Генар і Христина. Чоловік Менчу Госе помер в березні 2005 року у віці 82 років.

Дочки королеви Летиції і короля Філіпа VI — принцеса Леонор і інфанта Софія також були близькі зі своєю прабабусею. Вона була присутня на церемонії їхнії хрещень, і на інших важливих подіях в житті її онучки королеви Летиції.

Королева Летиція з бабусею / Getty Images

Читайте також: Королева Летиція в костюмі, а її доньки — в сукнях: іспанські монархи на зустрічі в палаці

Наступна публікація