У розкішному пальті та зі смарагдовими аксесуарами: королева Максима захопила образом

У розкішному пальті та зі смарагдовими аксесуарами: королева Максима захопила образом

Королева Максима і король Віллем-Олександр / Getty Images

Король і королева Нідерландів з'явилися на новому публічному заході.

Король Віллем-Олександр і королева Максима відвідують кампус Brightlands в Грінпорті під час свого регіонального візиту до Північного Лімбургу у Венло. У кампусі підприємці, науковці та студенти разом працюють над дослідженнями в сфері здорового і безпечного харчування, сільського господарства майбутнього і економіки замкнутого циклу.

Також в рамках цієї поїздки королівська пара відвідала театр під відкритим небом De Doolhof.

Королева Максима і король Віллем-Олександр / Getty Images

Королева Максима, якій нещодавно виповнилося 50, мала розкішний вигляд у квітковому пальті від Oscar de la Renta. Кажуть, під пальтом у королеви була смарагдова сукня, до неї королева підібрала капелюх, шарф, клатч і туфлі на підборах. У вухах у неї виблискували сережки з діамантами, волосся було зібране і заховане під капелюхом, а макіяж був зроблений в теплих тонах. Король Віллем-Олександр був в синьому костюмі, білій сорочці та світло-блакитній краватці.

В Instagram королівської пари були опубліковані і інші фотографії з заходу.

Днем раніше королева відвідувала сімейну компанію Smit & Zoon в Веспі. Тоді Максима приїхала в лаконічній світлій сукні з принтом "гусяча лапка", поверх якої було трохи темніше пальто з точно таким самим принтом. Аутфіт королева доповнила крислатим капелюхом бежевого кольору, туфлями-човниками на підборах кольору гірчиці і трохи темнішим за відтінком клатчем.

Читайте також: У вечірній сукні і смарагдах: королева Максима з сім'єю на святковому концерті

Наступна публікація