У шовковій блузці й елегантних сережках: Олена Зеленська під час відеорозмови
Олена Зеленська через відеозв'язок поговорила з першою леді Гватемали про її участь у Саміті перших леді та джентльменів.
Олена Зеленська / © Instagram Олени Зеленської
Олена Зеленська провела відеорозмову зі своєю гватемальською колегою Лукресією Пейнадо, яка приєдналася до спільноти Саміту перших леді та джентльменів. Вони обговорила проєкти, винесені на Саміті, що відбудеться у вересні у Києві.
Олена Зеленська / © Instagram Олени Зеленської
"Пані Пейнадо – досвідчений фахівець проєктів з охорони здоров’я та розвитку, ментального здоров’я та виявлення ранніх інвалідностей у дітей віком до двох років. Перша леді працює з такими ініціативами на державному та міжнародному рівні все життя, тож її досвід тепер підсилить проєкти Саміту.
Наше найближче, уже четверте зібрання в Києві, як уже розповідала, присвячене безпеці дітей. А здоров’я – фізичне і психічне, – вплив родини на формування дитини, роль батьків для дитини – одні з найголовніших вимірів цієї безпеки. Впевнена, що, як завжди, не лише обговоримо це, але й утілимо багато спільних дій для захисту дітей, хоч би в яких країнах вони перебували", – розповіла Зеленська.
Олена Зеленська / © Instagram Олени Зеленської
Під час відеозв'язку перша леді України постала у шовковій темно-синій блузці. У неї було акуратне укладання з боковим проділом, макіяж у ніжних відтінках й елегантні срібні сережки-кільця у вухах.
Олена Зеленська / © Instagram Олени Зеленської
Нагадаємо, Олена Зеленська у блакитному костюмі з цікавою деталлю відвідала Стамбульський університет.
Читайте також: