У скромній сукні та пальті: графиня Вессекська з принцом Едвардом приїхали до лікарні

У скромній сукні та пальті: графиня Вессекська з принцом Едвардом приїхали до лікарні

Графиня Вессекська Софі і принц Едвард / Getty Images

Дружина принца Едварда — молодшого сина королеви Єлизавети II і принца Філіпа — відвідала захід в Камберлі.

Графиня Вессекська Софі приїхала до лікарны Фрімлє-Парк сьогодні, коли святкується Міжнародний день медсестер. Вперше ідея святкування Дня медсестер була висловлена 1953 року, але святкувати цей міжнародний день почали від 1965 року.

Ймовірно Софі приїхала подякувати медичному персоналу за їхню самовідданість і роботу в такий непростий період, коли весь світ бореться з пандемією.

Графиня Вессекська Софі / Getty Images

56-річна графиня була одягнена в синю сукню міді з плісированою спідницею і блискавкою на декольте. Зверху вбрання Софі одягла тепле вовняне пальто і взула коричневі чоботи на невисоких підборах. Свій досить скромний образ Софі доповнила клатчем в звіриний принт і золотими сережками-висячками. Волосся у неї було розпущене, а макіяж був виконаний в натуральних відтінках. Разом з нею на захід прибув і чоловік принц Едвард.

Графиня Вессекська Софі і принц Едвард / Getty Images

А напередодні свята принц Уельський Чарльз прибув до лікарні Святого Варфоломія, де він оглянув її історичні будівлі і зустрівся з її медперсоналом. У цій лікарні, нагадаємо, робили операцію на серці батькові принців Чарльза і Едварда — принцу Філіпу. Вона минула успішно, але, герцог Единбурзький через місяць помер від старості.

Леді Луїза, графиня Софі і Джеймс, віконт Северн на похороні принца Філіпа / Getty Images

Читайте також: На згадку про чоловіка: королева Єлизавета II одягла особливу сукню на відкриття парламенту