У справу втрутилася Єлизавета II: замішаний в секс-скандалі принц Ендрю більше не буде виконувати деякі королівські обов'язки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У зв'язку з гучним секс-скандалом, який ось вже який місяць обговорюють у ЗМІ, син королеви Єлизавети II - принц Ендрю - прийняв рішення скласти з себе королівські повноваження.

Його королівська Високість випустив сьогодні заяву, в якій повідомляється, що з дозволу Її Величності він припиняє виконувати королівські обов'язки.

Принц Эндрю
Associated Press
Принц Ендрю

"За останні кілька днів мені стало зрозуміло, що обставини, пов'язані з моїм колишнім зв'язком з Джеффрі Епштейном, стали серйозним порушенням роботи моєї сім'ї і цінної роботи, яка ведеться в багатьох установах і благодійних організаціях, які я з гордістю підтримую".

Нагадаємо, скандал пов'язаний з мільярдером Джеффрі Епштейном, якого звинувачують у секс-торгівлі та педофілії. У серпні цього року Епштейн вчинив самогубство і був знайдений в тюремній камері, а за кілька днів до цього федеральний суд США оприлюднив кілька юридичних документів у його справі, серед яких були звинувачення на адресу принца Йоркського.

Королівська сім'я всіляко спростовує той факт, що герцог Йоркський, батько принцес Беатріс і Євгенії, якось причетний до цього скандалу, пов'язаного з сексуальними домаганнями.

Королева Елизавета II и принц Эндрю
Getty Images
Королева Єлизавета II і принц Ендрю

У заяві герцога також йдеться, що Ендрю шкодує про свій необдуманий зв'язок з Джеффрі Епштейном і зазначає, що його самогубство залишило багато запитань без відповіді. Також принц Ендрю висловив співчуття всім жертвам цієї історії і заявив про свій намір допомогти правоохоронним органам у розслідуванні цієї справи.

Фотогалерея Королева Єлизавета II на виставці в Букінгемському палаці (6 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції