У старому, але улюбленому вбранні: герцогиня Кембриджська приїхала на ферму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Кембриджська Кетрін сьогодні здійснила візит на ферму The Ark в Ньютаунардсі в Північній Ірландії.

Герцогиня була зображена фотографами разом з альпакою, судячи з фото, Кетрін перебувала в захваті і багато усміхалася. Візит герцогині запланований в рамках ініціативи про виховання наступного покоління дітей, яка називалася: "П'ять головних запитань про дітей молодше 5 років".

Герцогиня Кембриджская_3
Getty Images
Герцогиня Кембриджська

Під час цього візиту герцогиня Кетрін продемонструвала досить лаконічний і повсякденний образ. На ній була куртка від бренду Barbour в якій герцогиня вже неодноразово з'являлася на публіці. Також на Кейт сьогодні блакитний светр з горловиною, чорні джинси-скіні і теж улюблені чоботи від Penelope Chilvers вартістю 630 доларів. У вухах у герцогині золоті сережки у вигляді пелюсток, на обличчі легкий макіяж, а волосся укладене гарними кучерями.

Герцогиня Кембриджская_4
Getty Images
Герцогиня Кембриджська

В рамках цієї зустрічі фотографувалася герцогиня не тільки з альпакою, але і з дітьми. На цих знімках вона, як завжди, мала веселий і дуже завзятий вигляд.

Герцогиня Кембриджская_2
Getty Images
Герцогиня Кембриджська

Цей візит герцогині Кетрін не був анонсований напередодні. Вчора, нагадаємо, герцогиня в компанії чоловіка принца Вільяма, а також принца Чарльза і герцогині Корнуольської відвідала Національний військовий реабілітаційний центр Стенфорд Хол в Лафборо. На захід герцогиня одягла аутфит зі змістом.

Фотогалерея Кембриджі, принц Вельський Чарльз і його дружина Камілла у військовому реабілітаційному центрі (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції